office@tick.com.pl ul. Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Poland +48 504 426 155

10

Lat doświadczenia w e-commerce i w prowadzeniu biznesu.

W biznesie działamy od 10 lat. Swoje początki zawdzięczamy pracy w działach e-commerce w Czechach, następnie tę wiedzę przenieśliśmy na grunt własnej firmy i rozpoczęliśmy sprzedaż na platformie Amazon. Początkowo firma czerpała swoje zyski ze sprzedaży. W celu zautomatyzowania wszelkich procesów związanych z obsługą platform sprzedażowych, stworzyliśmy autorski system, który usprawnił sporo procesów około sprzedażowych. Sprzedaż zagraniczna wymusiła na nas rejestrację VAT-ów w różnych Państwach Członkowskich. Dzięki wiedzy zdobytej na platformie Amazon , a także naszej pracy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi jak poniżej.

Nasze Usługi

Prowadzimy firmę od 10 lat

dzięki zdobytemu doświaczeniu możemy zaoferować

Rejestrację VAT w UE

Sprzedajesz na rynki zagraniczne, Twoja sprzedaż przekroczyła próg 10 000 zł w danym roku, sprawdź co możemy zaoferować.

Odblokowanie konta Amazon

Sprzedaż była prowadzona dotychczas z sukcesem, jednak z jakiegoś powodu Amazon zablokował Twoje konto, skontaktuj się z nami, pomożemy.

Audyt Konta Amazon

Prowadzisz sprzedaż poprzez platformę Amazon? Wydaje Ci się , że jeszcze sporo rzeczy jest dla Ciebie niejasnych, gubisz się w wymogach Amazon. Pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

System zarządzania sprzedażą z wielu źródeł

Prowadzisz sprzedaż na kilku platformach. Nie jesteś w stanie jej usystematyzować, zapominasz o wielu rzeczach. Nasz system pomoże Ci w tym by wszelkie procesy usprawnić.

15

K

Zadowolonych Klientów

2

mln

Napisanych Kodów

20

Wykwalifikowanych Pracowników

300

+

Zarejestrowanych VAT-ów

Referencje

Co mówią

Nasi Szczęśliwi Klienci

Nasze Artykuły

Zobacz Nasze Ostatnie

blogowe Posty

Zapisz się do naszego Newslettera