ODBLOKOWANIE KONTA AMAZON

Twoje konto na Amazon zostało zablokowane?

Amazon jest w tym momencie kluczowym i najważniejszym źródłem sprzedaży na rynku e-commerce. Wiemy doskonale jak jego rola jest istotna, a tym samym jak trudnym wymaganiom trzeba sprostać, by się na nim utrzymać. Sprzedając od ponad 9 lat na Amazonie udało nam się doskonale poznać  ten rynek. Nasze doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwoliło nam na wypracowanie odpowiedniego modelu i systemu pracy, które stał się jednym z najefektywniejszych na rynku.

Niestety, Amazon również i nas wielokrotnie blokował przez co musieliśmy pisać kilkadziesiąt odwołań w celu reaktywacji konta. Zdobyte w ten sposób doświadczenie na tym trudnym rynku pozwoliło nam również zacząć pomagać innym firmom w dochodzeniu swoich praw. Możemy pochwalić się sporą skutecznością naszych działań, dzięki czemu wiele firm mogło wrócić do działalności na rynku e-commerce.

Jesteśmy więc zdania, że nie warto samodzielnie starać się rozwiązywać tego typu spory, tym bardziej nie mając żadnego doświadczenia. Nie marnuj więc swojego czasu, odezwij się do nas, a my umożliwimy Ci powrót na rynek e-commerce. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Dlaczego moje konto Amazon zostało zablokowane?

Mogło się to stać ze względu na któryś z poniższych powodów:

powiązane konta Amazon z innym kontem;

nieautentyczny produkt;

przedawnione przedmioty;

weryfikacja konta;

podrobione produkty;

wskaźnik defektów zamówień powyżej 1%;

wskaźnik spóźnionej wysyłki powyżej 4%;

współczynnik anulowania zamówień niepotwierdzonych powyżej 2,5%;

produkty niezgodne z reklamą;

tożsamość sprzedawcy, przedmioty zabronione;

naruszenie praw autorskich do sprzedaży danego produktu.

Czy w powyższych sytuacjach jesteśmy w stanie pomóc?

Tak, oczywiście, ocenimy Twoje zawieszenie na Amazonie i poinformujemy Cię, czy możemy podjąć się odblokowania ”Twojego” konta. Zazwyczaj sprawdzenie informacji zajmuje godzinę po otrzymaniu wszelkich danych. W większości przypadków będziemy musieli zobaczyć kopię oryginalnej wiadomości e-mail od Amazon o zawieszeniu, kopię odwołania (jeśli już je przesłałeś), korespondencję do i od zespołu ds. wydajności konta sprzedawcy, a także informacje zwrotne, ostrzeżenia dotyczące zasad, skargi i wszelkie inne informacje dotyczące „Twoich” danych. Jeśli możemy Ci pomóc zadzwonimy i omówimy dalszy plan działania. Usługa będzie płatna odgórnie zgodnie z cennikiem znajdującym się w zakładce cennik.

Dalsze odwołania od Amazon nie będą podlegać kolejnym opłatom, jeśli Amazon ich zażąda. Dostarczymy również pełny zestaw instrukcji dotyczących zmian, jakie należy wprowadzić na koncie sprzedawcy, oraz przemyślany i dobrze napisany plan działania. Należy zaznaczyć, że do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, szczegółowo się jej przyglądamy, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Za co pobieramy opłaty?

Wszystkie opłaty można znaleźć na stronie naszych usług. Stawki różnią się w zależności od indywidualnego przypadku zawieszenia i jego złożoności. Każdy klient otrzymuje strategię dostosowaną do jego potrzeb oraz taką, która pozwoli przywrócić konto do działania.

opłaty-za-odblokowanie-konta-amazon
odwołanie-amazon-apelacja

Jak długo trwa generowanie odwołanie?

Z tego względu, że oferujemy różne opcje, nasze ramy czasowe wynoszą od 12 do 48 godzin, aby zbadać sprawę, dlatego wygenerowanie finalnego odwołania zajmuje dodatkowo 3 do 7 dni. Zdajemy sobie doskonale sprawę jak frustrujące jest oczekiwanie na odwołanie i dlatego zrobimy wszystko, byś nie czekał dłużej niż musisz i mógł wrócić na rynek e-commerce.

Czy mogę napisać własną apelację?

Oczywiście, że możesz. Każdy uwielbia oszczędzać pieniądze. Biorąc pod uwagę, że jest sporo stron i forum, które pokazują, w jaki sposób tego dokonać, możesz stosować ich porady, jednakże radzenie sobie z całym procesem może być zwyczajnie trudne, a także czasochłonne. Niekiedy będziesz musiał pisać kilka odwołań, które będą Cię oddalały od reaktywacji „Twojego” konta na Amazon, co będzie frustrujące. Dlatego też na napisanie listu apelacyjnego do Amazon najlepiej zlecić komuś, kto rozumie apelacyjny język i ma w tym doświadczenie. Pozwól nam sobie pomóc.

moje-odwołanie-amazon
odblokowanie-konta-amazon

Jak długo będę czekać na przywrócenie mojego konta Amazon?

Oczekiwanie na odblokowanie konta na Amazonie zależne jest od stopnia trudności sprawy. Niektóre mogą trwać dzień lub krócej. Najdłuższy czas oczekiwania to 3 miesiące, jednak zazwyczaj udawało nam się odblokować konta od 2 tygodni do miesiąca oczekiwania.

CENNIK ODBLOKOWANIE KONTA AMAZON

WYBIERZ

WYBIERZ

WYBIERZ

USŁUGA PODSTAWOWA

1100 PLN (+ VAT)

Wszystkie rodzaje zawieszeń

Dedykowany menadżer

Analiza konta

Odwołanie gotowe w ciągu 7 dni

Zalecenia dotyczące konserwacji

SERWIS PRZYSPIESZONY

1500 PLN (+VAT)

Wszystkie rodzaje zawieszeń

Dedykowany menadżer

Analiza konta

Odwołanie gotowe w ciągu 3 dni

Zalecenia dotyczące konserwacji

SERWIS PREMIUM

2200 PLN (+VAT)

Wszystkie rodzaje zawieszeń

Dedykowany menadżer

Analiza konta

Odwołanie gotowe w ciągu 24h/48h

Zalecenia dotyczące konserwacji