O NAS

Przekonaj się, że z nami Twoja praca dawno nie była tak skuteczna

Czym się zajmujemy?

Firma Tick Sp.zo.o. istnieje na rynku od 8 lat. Początkowa działalność firmy skupiała się na pośrednictwie w sprzedaży głównie poprzez platformę Amazon. Na ten moment zajmujemy się również sprzedażą różnego rodzaju produktów poprzez platformy zagraniczne. Godnym uwagi jest fakt, że działalność firmy skupia się także na sprzedaży autorskiego systemu tworzonego i udoskonalanego od roku 2012, wraz z rozpoczęciem przez firmę sprzedaży na platformie Amazon.

JASNOŚĆ OFERTY

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość oferowanej usługi. Bez wątpienia z nami nie tylko skorzystasz z naszej oferty, ale także dowiesz się jak działamy, jakie rozwiązanie będzie najbardziej trafne dla Twojej firmy.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnia obecność na rynku e-commerce, tysiące zadowolonych klientów, tysiące obsłużonych transakcji to nasz największy audyt. Dlatego zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

PROFESJONALIZM

Ze względu na fakt, iż pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, z pewnością dostosują system się do Twoich potrzeb.

KLIENT NA PIERWSZYM MIEJSCU

Potrzeby klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Niewątpliwie istotny jest dla nas dialog, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać założeniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

JAK DZIAŁAMY?

1.Etap początkowy

W tej części zapoznajemy się z biznesem klienta. Określamy wspólnie potrzeby, wymagania, omawiamy najlepsze rozwiązania, które są dokumentowane, w rezultacie by uzyskać pełen obraz zapotrzebowań klienckich.

2. Etap realizaji

W tej części zaczynamy realizację założeń klienta, na podstawie zebranych materiałów w etapie pierwszym.

3. Etap tworzenia

W tej części zaczynamy realizację założeń klienta, na podstawie zebranych materiałów w etapie pierwszym.

4. Etap testowy

Automatyzacja w tym zakresie pozwala nam na wyeliminowanie błędów, w związku z tym klient otrzymuje w pełni funkcjonalne rozwiązanie gotowe do pracy.

5. Etap wdrożeniowy

Automatyzacja w tym zakresie pozwala nam na wyeliminowanie błędów, dzięki czemu klient otrzymuje w pełni funkcjonalne rozwiązanie gotowe do pracy.

6. Etap końcowy

Reasumując automatyzacja w tym zakresie pozwala nam na wyeliminowanie błędów, dzięki czemu bez wątpienia klient otrzymuje w pełni funkcjonalne rozwiązanie gotowe do pracy.

heart-icon.png

1000

zadowolonych klientów

coding-1-1.png

2 mln.

napisanych kodów

marketing-1.png

3

wykwalifikowanych specjalistów