office@tick.com.pl ul. Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Poland +48 504 426 155

10 lat doświadczenia

Z nami Twoja praca będzie znacznie efektywniejsza.

Nie wierzysz? Pozwól zatem, że opowiemy trochę o sobie.

Czym się zajmujemy?

Firma TICK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 10 lat. Początki swojej działalności opieraliśmy na pośrednictwie sprzedaży, głównie przez platformę Amazon. Dzięki nieustannemu rozwojowi mogliśmy rozszerzyć swoją ofertę również o inne platformy zagraniczne. Rozpoczynając swoją przygodę z handlem na Amazonie postanowiliśmy także stworzyć system, który usprawni pracę i zwiększy efektywność sprzedaży. Staramy się go cały czas ulepszać, aby nasi klienci mogli osiągać wyznaczone przez siebie cele, a ich praca przynosiła znakomite efekty oraz stawała się znacznie prostsza i przyjemniejsza 

W ciągu całej działalności poprzez liczne restrykcje ze strony UE i Amazona, pomagamy także firmom odnaleźć się na rynkach zagranicznych. W sprzedaży na odległość należy sprostać wielu wymogom, choćby zarejestrować firmę do VAT-u zagranicznego. Firma Tick pomaga firmom w rejestracjach VAT w UE. Na ten moment rejestrujemy w 22 krajach UE i składamy deklaracje VAT w tych krajach. Równocześnie , dzięki zgromadzonemu doświadczeniu, świadczymy usługę odblokowania konta Amazon, przeprowadzamy audyt i szkolimy pracowników firm w celu jak najskuteczniejszego prowadzenia konta na platformie Amazon.

Przejrzysta Oferta

Przejrzysta Oferta

Oferta precyzyjna, dostosowana do potrzeb klienta.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dzięki zdobytemu doświadczeniu staramy się pomóc jak najlepiej potrafimy.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nie jesteśmy laikami i do każdej sprawy podchodzimy z niezwykłą starannością i uwagą.

Klient Na Pierwszym Miejscu

Klient Na Pierwszym Miejscu

Do każdego podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać potrzebą klienta.

Dlaczego Powinieneś wybrać Nas?

Etyka Naszej Pracy

Istnieje szereg zasad, które przyświecają nam od samego początku. Oto one:

Swoją ofertę oraz warunki przedstawiamy w taki sposób, aby była ona jak najbardziej zrozumiała dla klienta. Świadczymy również pomoc w zakresie doboru najodpowiedniejszego rozwiązania dla Twojego sklepu, aby podnieść jego efektywność sprzedaży. 

Jesteśmy zespołem, który na rynku istnieje 10 lat. Przez ten cały czas zdobyliśmy potrzebną nam wiedzę w branży e-commerce do tego, aby móc zaoferować najwyższej jakości usługi.

Ze względu na fakt, iż pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, z pewnością dostosują funkcjonalności tworzonego przez lata systemu do Twoich potrzeb.

Potrzeby klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Niewątpliwie istotny jest dla nas dialog, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać założeniom, nawet najbardziej wymagającego klienta.

+48504426155

Złóż zapytanie
W Celu Uzyskania Dalszych Informacji

15

K

Zadowolonych Klientów

2

mln

Napisanych Kodów

20

Wykwalifikowanych Pracowników

Referencje

Co mówią

Nasi zadowoleni klienci